Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
8 okt 14:30 Anjum 1 Fc. Grootegast 1
12 nov 14:30 SC Veenwouden 1 Fc. Grootegast 1
15 okt 14:30 Fc. Grootegast 1 SC Twijzel 1
29 okt 14:30 Minnertsga 1 Fc. Grootegast 1
5 nov 14:30 Fc. Grootegast 1 Rottevalle 1
14 okt 19:30 Fc. Grootegast 1 (zaal) Nieuw Roden 4 (zaal)
7 okt 22:00 Eenrum 1 (zaal) Fc. Grootegast 1 (zaal)
28 okt 19:00 TLC 4 (zaal) Fc. Grootegast 1 (zaal)
11 nov 20:00 Fc. Grootegast 1 (zaal) Real Camaradas 5 (zaal)
4 nov 20:00 Nieuw Roden 3 (zaal) Fc. Grootegast 1 (zaal)
14 okt 20:00 Fc. Grootegast 35+1 De Lauwers 35+1
4 nov 20:30 De Lauwers 35+1 Fc. Grootegast 35+1
14 okt 20:30 Harkemase Boys 35+2 Fc. Grootegast 35+1
14 okt 19:30 Fc. Grootegast 35+1 Niekerk 35+1
4 nov 19:30 Harkemase Boys 35+2 Fc. Grootegast 35+1
4 nov 20:00 Fc. Grootegast 35+1 Niekerk 35+1
14 okt 21:30 Marum 45+1 Fc. Grootegast 45+1
14 okt 19:30 Fc. Grootegast 45+1 Houtigehage 45+1
14 okt 20:30 Fc. Grootegast 45+1 De Wilper Boys 45+1
14 okt 20:00 VV Opende 45+1 Fc. Grootegast 45+1
11 nov 20:30 Houtigehage 45+1 Fc. Grootegast 45+1
11 nov 21:30 De Wilper Boys 45+1 Fc. Grootegast 45+1
11 nov 21:00 Fc. Grootegast 45+1 Marum 45+1
11 nov 19:30 Fc. Grootegast 45+1 VV Opende 45+1
19 okt 21:25 Futsal Dragten 7 (zaal) Fc. Grootegast 1 (zaal)
11 nov 21:00 Fc. Grootegast 2 (zaal) Potetos 7 (zaal)
7 okt 20:00 Fc. Grootegast 2 (zaal) Real Camaradas 3 (zaal)
28 okt 20:00 ONR (zaal) Fc. Grootegast 2 (zaal)
14 okt 20:30 Fc. Grootegast 2 (zaal) DWS Oosterpoort 3 (zaal)
15 okt 12:00 Fc. Grootegast 2 RWF 2
5 nov 12:00 Fc. Grootegast 2 't Fean'58 2
29 okt 13:30 Harkema Opeinde 2 Fc. Grootegast 2
12 nov 12:30 Zuidhorn 2 Fc. Grootegast 2
8 okt 12:30 Marum 2 Fc. Grootegast 2
19 okt 21:00 G.S.F.V. Drs. Vijfje 14 (zaal) Fc. Grootegast 2 (zaal)
22 okt 14:30 Fc. Grootegast 2 Velocitas 1897 2
5 nov 12:30 De Heracliden 2 Fc. Grootegast 3
15 okt 12:30 Noordwolde 2 Fc. Grootegast 3
29 okt 14:30 Fc. Grootegast 3 Middelstum 2
8 okt 14:30 Fc. Grootegast 3 Oranje Nassau 2
12 nov 14:30 Fc. Grootegast 3 vv Winsum 3
15 okt 14:30 Fc. Grootegast 4 Warffum 2
29 okt 14:30 De Lauwers 2 Fc. Grootegast 4
12 nov 13:30 OKVC 2 Fc. Grootegast 4
8 okt 16:30 SIOS 2 Fc. Grootegast 4
22 okt 14:30 Fc. Grootegast 4 Hardegarijp 3
15 okt 14:30 't Fean'58 5 Fc. Grootegast 5
29 okt 14:30 Fc. Grootegast 5 VVT 2
12 nov 14:30 Fc. Grootegast 5 VV Opende 4
5 nov 13:00 Zwaagwesteinde 4 Fc. Grootegast 5
8 okt 12:00 Fc. Grootegast JO19-1 Actief JO19-1
8 okt 10:45 Fc. Grootegast JO17-1 ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO17-1
8 okt 10:15 Zeester JO17-1JM Fc. Grootegast JO17-2
8 okt 9:00 Fc. Grootegast JO15-1 VEV'67 JO15-3JM
5 okt 19:00 Nieuw Roden JO15-2JM Fc. Grootegast JO15-1
8 okt 8:45 Fc. Grootegast JO15-2 ONR JO15-1
8 okt 12:45 Fc. Grootegast JO12-1 Peize JO12-1
8 okt 10:00 Fc. Grootegast JO11-1 Drachten JO11-1
8 okt 9:00 Fc. Grootegast JO10-1 Gomos JO10-1
8 okt 10:00 SJO Feanstars JO10-2 Fc. Grootegast JO10-2
8 okt 9:00 VEV'67 JO9-3 Fc. Grootegast JO9-1JM
4 okt 18:30 Grijpskerk JO9-2 Fc. Grootegast JO9-1JM
8 okt 9:00 Rottevalle JO8-1 Fc. Grootegast JO8-1JM
8 okt 10:30 Zuidhorn MO17-1 Fc. Grootegast MO17-1
15 okt 11:00 SJO Feanstars MO17-1 Fc. Grootegast MO17-1
8 okt 11:15 Fc. Grootegast MO13-1 SJO DFC MO13-1 (9-tal)
8 okt 9:00 Fc. Grootegast MO10-1 Niekerk JO10-1JM
15 okt 9:00 Lycurgus JO10-4JM Fc. Grootegast MO10-1
12 nov 14:30 Fc. Grootegast VR1 VEV'67 VR1
29 okt 14:30 Fc. Grootegast VR1 SJO Broekster Walden VR1
15 okt 15:00 Roden VR1 Fc. Grootegast VR1
5 nov 14:30 Zuidhorn VR1 Fc. Grootegast VR1
8 okt 14:45 Fc. Grootegast VR1 Be Quick D VR2
14 okt 21:00 Fc. Grootegast VR30+1 V.V. Westerkwartier VR30+1
14 okt 20:30 Zuidhorn VR30+1 Fc. Grootegast VR30+1
4 nov 20:00 Fc. Grootegast VR30+1 V.V. Westerkwartier VR30+1
14 okt 19:30 Fc. Grootegast VR30+1 Grijpskerk VR30+1
4 nov 21:30 Fc. Grootegast VR30+1 Zuidhorn VR30+1
4 nov 19:30 Roden VR30+1 Fc. Grootegast VR30+1
4 nov 21:00 Grijpskerk VR30+1 Fc. Grootegast VR30+1
14 okt 21:30 Roden VR30+1 Fc. Grootegast VR30+1
15 okt 11:45 Fc. Grootegast VR2 vv Zeester VR1
5 nov 12:00 Fc. Grootegast VR2 SC Twijzel VR1
29 okt 12:30 Grijpskerk VR1 Fc. Grootegast VR2
8 okt 11:00 Noordbergum VR1 Fc. Grootegast VR2
12 nov 14:30 VVSV '09 VR1 Fc. Grootegast VR2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!